Nový začátek, nový život

neděle 17. října 2010

(V první řadě se omluvám za můj útlum na blogu)
už skoro čtvrt roku bydlím s novou rodinou a nemohu si stěžovat absolutně na nic (no občas se mi nějaký dítě někde pozvrací, ale to už nějak beru jako součást a zvykám si:). Moje princezna má občas menší histerickej záchvat, ale to taky už vím jak na ni... a prcek? No ten mi občas v autě oznámí, ideálně někde, kde se nedá zastavit, že potřebuje na záchod, když nezastavím do 2 minut, tak to pustí do kalhot a nezajmá ho, jestli to je "wee wee" nebo "pooh pooh" :D Náplň práce: 
Upřímně, přes týden jsem opravdu hodně busy, ale jsem za to fakt ráda. Zeptali se mě, jestli chci uklízet za víc peněz - tedy to co by dávali uklízečce dávají mě (ale čtyři koupelny...?!) a po nějaký době, kdy viděli, že nevařím úplný šlichty, tak mi platěj extra za nákupy a za večeře každej den. Já vaření a nakupovaní miluju, speciálně obskurnosti a Jamie Oliver věci, takže si to užívám. Caoilhfinn má tolik aktivit, takže dost času strávíme v autě (irish dance, gymnastika- 4x týdně!, dramatickej kroužek, streetbeat dance, chór,...). Začla jsem tu chodit do školy (angličtinu je třeba furt zlepšovat!) a kurzu interiérovýho designu (s mamkou Siobhan)..  takže když večer sebou plácnu na gauč, tak jsem ráda, že jsem ráda. 


Cejtím se tu fakt jako součást rodiny, se Siobhan a jejíma kamarádkama občas chodíme do klubů - jsou to moje krevní skupiny:) Samozřejmě i s holkama ze školy - viz fotka dole. Rozhodla jsem se, že zatočím se svou leností a řešením věcí na poslední chvíli, už ani jeden prospanej den nebo se válení u ntb v posteli. Any more:) A 24 hod je opravdu málo. 


Následující čtvrtek rodinka odjíždí na dovolenou do Španělska, takže já budu off, hodlám si užívat celej tejden obrovskej barák pro sebe - teda ještě s někým asi :) Fakt se těším

Comments

3 Responses to “Nový začátek, nový život”
Post a Comment | Komentáře k příspěvku (Atom)

Jamie Oliver je fajne muzu vrele doporucit cekse fan stranky : www.e-jamie.eu

To, že jsem začla mít dost lenivosti jsem měla úplně stejně a jak říkáš, najednou je 24 hodin málo... Ale jedině dobře, někdy je fajn vypnout, ale nemrhat časem, vškem, možnostmi... Good luck, zrzečko xxx

Tak to potom jo o, když je to takhle.. (-: Hodně štěstí (-:

Okomentovat